Friday, July 3, 2020

Greqi, përmbyset makina,humbet jetën një shqiptar 30- vjeçar

Mbrëmjen e djeshme në një rrugë rurale  në Thesprotia, një shqiptar 30- vjeçar ka humbur jetën, pasi automjeti me të cilin po udhëtonte është...

TRAJLERI DEL NGA RRUGA NE MIRDITE, SHKAK HUMBJA E KONTROLLIT…

Mirditë Me date 11.11.2017, rreth orës 07:20, është marrë njoftim se në aksin rrugor Rrubik- Thirrë në Rrugën e Kombit, një mjet trajler ka dalë...

Lezhë, shfrytëzonin të miturën për prostitucion,3 në pranga

  Tre persona kanë përfunduar në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi akuzohen për veprën penale të “Shfrytëzimit të prostitucionit”. Të arrestuarit janë...

Gjermani, i ishe refuzuar azili shqiptari arratiset nga burgu

Një 22- vjeçar shqiptar ka ngritur në këmbë autoritetet në qytetin gjerman të Hamburg, pasi është arratisur nga burgu i cili ndodhet në aeroportin...

FOTO/ Aksidentohen tre mjete në Rinas, disa të plagosur, mes tyre...

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në Rinas. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të aeroportit, ndërsa në aksident janë përfshirë tre automjete. JOQ ka...

VIDEO/ Aksident në Lezhë – Shkodër, dy të plagosur

Një aksident me dy të plagosur ka lodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë – Shkodër, ku një makinë është përplasur me një...

Ndalimi, gjyqtari Miri takohet me avokatin, do të pyetet nga Braho

  Ka mbërritur në drejtorinë e policisë së Tiranës rreth orës 13:40 avokati i gjyqtarit të ndaluar për korrupsion, Shkëlqim Miri. Gjyqtari ka zgjedhur për...

Shkoder, arrestohet ne flagrance 39 vjeçari, hajdut banesash

Shkodër Tenton të vjedh banesë, arrestohet në flagrancë nga Policia Nga Seksioni për hetimin dhe parandalimin e krimeve u arrestua në flagrancë shtetasi: Gazmir Baboçi, 39 vjeç, banues...

ATENTAT NË EKUADOR PËR TRAFIK KOKAINE, IDENTIFIKOHET SHQIPTARI QË U QËLLUA...

  Ditën e djeshme, një shqiptar është qëlluar në makinën e tij në sy të gruas dhe vajzës 3 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur në Ekuador, e...

Dosja ‘Habilaj’, zgjatet me 20 ditë masa e arrestit për Nezar...

Gjykata e Tiranës ka zgjatur me 20 ditë afatin e masës se sigurisë për qëllime ekstradimi të Nezar Seitit, i arrestuar si pjesë e...

Artikujt e fundit