Saturday, January 18, 2020

Aksident ne Koman

RRETH ORËS 09 :15 NË AKSIN RRUGOR SHKODËR - KOMAN NË VENDIN E QUAJTUR QAFA E KOMANIT KA DALË NGA RRUGA MJETI TIP LANDROVER...

35 vite burg per Aleksander Dushaj

35 vite burg ka dhënë gjykata e shkallës së parë në Shkoder për 31 vjeçarin Aleksander Dushaj, i akuzuar për vrasjen e dy vellezerve...

Aksident me vdekje ne Shkoder – Muriqan

Nje automjet perplaset me nje motorciklete. Per pasoje ka mbetur i vdekur drejtuesi i motorcikletes ndersa bashkeshortja dhe femija jane derguar ne spitalin rajonal...

Krim ne familje, gruaja vret burrin

Një ngjarje e rëndë tronditi në orët e para të mëngjesit fshatin Barbullush në bashkinë Vau Dejës, ku krimi në familje i mori jetën...

Identifikohet autori i plagosjes ne lagjen “Naim Gjylbegu”

Shkodër. Nga Specialistët e Sektorit Kundër Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë, në vijim të punës për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur më...

Aksident ne Kiras

Aksident ne lagjen Kiras tek kryqezimi i unazes perendimore. Perplasja e dy mjeteve, vetem deme materiale.Policia nis hetimet per shkaqet e aksidentit.

Arrestohen dy persona ne Velipoje

Dy shtetas ranë në prangat e policisë së Shkodres me akuzën e prodhimit dhe mbajtjes pa leje të armëve të gjuetisë sportive, kultivimit të...

Plagoset me arme zjarri 46 vjeçari

Një 46 vjeçar mbeti i plagosur rëndë pasi u qëllua me armë zjarri. Ngjarja u shënua pasdrekën e së premtes në lagjen “Naim Gjylbegu”...

Zjarr ne godinen e ish postes ne Muriqan

GODINA E ISH POSTES KUFITARE NE MURIQAN ESHTE PERFSHIRE NGA FLAKET E ZJARRIT. MENJEHERE SAPO KANE KONSTATUAR ZJARRIN, SHERBIMI DOGANOR KA NJOFTUAR REPARTIN...

Aksident tek kthesa e Beltojes

Nje aksident i rende rrugor eshte shenuar gjate oreve te paradrekes ne kthesen e Beltojes, pjese e segmentit rrugor Shkoder – Kryebushat. Nje automjet...

Artikujt e fundit