Monday, September 21, 2020

Nje person humb jeten ne Velipoje, nje tjeter peson infarkt

Nje person ka humbur jeten sot ne plazhin e Velipojes. Ai eshte 74 vjeçari Ramazan Rexhepi i cili rezulton se kishte patur edhe me...

Policia rrugore aksione ne Shkoder

  Kane lënë pas zgjedhjet dhe me marrjen e energjive të reja policia e shtetit i është rikthyer punës, duke e përqendruar aksionin e saj...

Automjeti perplas te moshuarin

Një i moshuar që po lëvizte me biçikletë u përplas nga një automjet në hyrje të qytetit të Shkodres, duke e lënë të plagosur...

Patrullim ajror ne Shosh te Dukagjinit

Policia e shtetit vijon patrullimet nga ajri për evidentimin e zonave të kultivuara me lëndë narkotike, ku mëngjesin e së shtunës në Dukagjin u...

Konflikti per pronen, vritet mjeku Aliaj.

40 vjeçari u qellua 2 here me pistolete nga fqinji i tij D. Ymeraj Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e së premtes Shkodrën, ku...

8 plumba ndaj Ilmir Hajdarit

  Një 42 vjeçar mbeti i plagosur mbremjen e së mërkurës rreth ores 21.30 minuta ne qytetin e Shkodres. Atentati ndaj tij u regjistrua ne...

Policia ndalon kreun e PSD Shkoder

Ndarja e pakove ushqimore pak orë përpara mbylljes së fushatës elektorale, në këmbim të votës solli shoqërimin në komisariatin e policisë të kryetarit të...

Ministri i brendshem Demiraj ne Shkoder

Ministri i brendshem Dritan Demiraj ka zhvilluar per me shume se 30 minuta nje takim koke me koke me kryetaren e bashkise Shkoder Voltana...

Shkaterrohet grupi i hajduteve

Shkodër Finalizohet me sukses operacioni "MISSING GIFT" Dokumentohet me prova ligjore autorësia e disa vjedhjeve me dhunë në Shkodër Arrestohet në flagrancë një shtetas si dhe shpallen...

Gjykata për zgjedhesit, Deri ne Oren 13.00 te 25 Qershorit

  Gjykata e Rrethit Gjyqesor Shkoder do te jete ne dispozicion te proçesit zgjedhor deri diten e diele, date 25 qershor, ora 13.00, për paqartesite...

Artikujt e fundit