Thursday, June 4, 2020

2 aksidente brenda nje dite

DY AKSIDENTE, FATMIRESISHT PA VIKTIMA, KA NDODHUR NE ZONEN E SHKODRES. AKSIDENTI I PARE NDODHI NE SUPERSTRADEN SHKODER – BUSHAT, SEGMENTI ASHTE. AUTOVETURA TIP...

Policia detaje per aksionin ne Rreshen

Policia e Shtetit jep detaje për operacionin “Befasia” të zhvilluar një ditë më parë në Rrëshen, por ende nuk ka shifra zyrtare për...

3 pjestare te familjes ne pranga

Tre anëtarë të një familje në Malësi të Madhe kanë rënë në prangat e policisë për plagosjen e një shtetasi tjetër. Të arrestuarit janë...

Sekuestrohen 50 kg lende narkotike

Shkodër Vijojnë operacionet anti cannabis Sekuestrohen rreth 50 kg lëndë e dyshuar narkotike cannabis sattiva, 250 bimë në proçes tharje dhe 2 armë zjarri automatike Shpallen në...

Zbardhet plagosja e 74 vjeçarit

Policia e Shkodres ka arritur të identifikojë autorët e plagosjes së ndodhur mbremjën e së enjtes në Dajlan, pranë zonës së peshkimit. 3 persona...

Nis aksioni masiv antikanabis ne Dukagjin

Pas mbylljes së fushatës korrëse, një tjetër operacion masiv antikanabis ka nisur policia e shtetit prej orëve të para të mëngjesit të së premtes....

Finalizohet “Exit”, 2 ne pranga

Me finalizimin e operacionit “Exit” policia e Shkodres ka arritur të zbardhë ngjarjen e 26 shtatorit në Velipojë ku u qëllua me armë zjarri...

Dy aksidente me 4 te plagosur

Dy aksidente me 4 të plagosur, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë u shënuan brenda harkut kohor të 30 minutave në aksin...

Arrestohet autori i vrasjes ne M. Jushit

Policia e Shkodres ka arritur të vërë në pranga pas plot 12 orë kërkimesh, autorin e vrasjes në Mal të Jushit. 21 vjeçari Jozef...

Vritet 47 vjeçari ne Mal te Jushit

Një tjetër vrasje tronditi Shkodrën rreth orës 11.00 të se enjtes, ku viktime mbeti një 47 vjeçar. Ngjarja e rëndë u regjistrua në fshatin...

Artikujt e fundit