Friday, August 14, 2020

Akuza e deputetit të PD: 863 mijë eurot në makinën e...

 Deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj në një deklaratë për shtyp nga selia e PD-së, deklaroi se 863 mijë eurot që u gjetën dje në...

“800 mijë eurot”, Vasili: Ngjarja u fsheh në mënyrë mafioze nga...

 Pas kapjes së në biznesmeni në Elbasan me mbi 800 mijë euro në makinë dhe dy patentat e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, ka...

Deputetët e Ramës bëjnë stërvitje kundër gazetarëve

Deputetët e rinj të Partisë Socialiste ndodhen këtë fundjavë në qytetin e Pogradecit, ku po marrin pjesë në një trajnim nga eskpertë të huaj....

Basha këmbëngul: 800 mijë euro ishin të Tahirit. Ja si u...

 Kreu i PD-së Lulzim Basha ka deklaruar sot se 800 mijë euro të gjetura në makinën e biznesmenit të arrestuar në Elbasan janë të...

Ironia e Shkëlzen Berishës: 800 mijë euro plus 2 patenta,Tahirit i...

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ka komentuar lajmin e gjetjes së dy patentave të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri në makinën e një biznesmeni...

Kyemadhi: Qeveria aktuale ka rënë moralisht e politikisht

Nga Gjirokastra ku takoi anëtarë dhe simpatizantë të LSI-së, kryetarja e kësaj partie Monika Kryemadhi akuzoi qeverinë dhe kryeministrin Rama se po varfërojnë vendin...

Shqetesimi i Petrit Vasilit: Shqipëria rrezikon një ’97 të dytë

  A po rrezikon Shqipëria ekonomikisht një 97 të dytë? Përgjigja e kësaj pyetje mund të jetë e frikshme për ekonominë shqiptare, për shkak të...

Rama apel kryeministres serbe: Njihni Kosovën, çlirojeni veten nga e kaluara

“Fqinjësia e mirë dhe bashkëpunimi i ndërsjellë në të mirën e përbashkët të qytetarëve, është e ardhmja më e mirë për Shqipërinë dhe Serbinë”....

Kryemadhi: Ja kush i përfaqëson 4 klanet mafioze që përmendi Donald...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, gjatë takimit me strukturat e kësaj force politike në Gjirokastër, tha se sot Shqipëria është e...

Meta priti ne takim te vecante Ministrin e Brendshem te Republikes...

 Presidenti i Republikës, Ilir Meta, priti sot në një takim të veçantë, Ministrin e Brendshëm të Republikës Italiane, zotin Marco Minniti. Duke vlerësuar partneritetin...

Artikujt e fundit