Thursday, April 22, 2021

400 anetaresime te reja ne LSI Lezhe

Inagurimi i ambjenteve të reja të levizjes socialiste për Integrim në rrethin e Lezhës kanë nisur me kembë të mbarë, ndërsa 400 të rinj...

Rama takim me strukturat e PS Shkoder

Edi Rama edhe njëherë tjetër nuk ka kursyer të sulmojë bashkinë Shkoder për punë të dobët, por këtë herë jo publikisht por në mbledhjen...

Puke, LSI e angazhuar për pune ne komunitet

Ne koordinim me deputetin e LSI-se për Qarkun e Shkodrës, Agron Çela, ashtu si ne Shkodër dhe ...

LSI, Dhurata për Fëmijët dhe te Moshuarit

Dhuratat ne shtëpinë e fëmijëve te moshës 06-18 vjeç Shkodër, ishin pjese e kontributit te LSI-se Shkodër ne kuadrin e...

M.Madhe, LSI prane personave me aftesi ndryshe

LSI ne Malesi te Madhe, 12 vjetorin e ditëlindjes se saj ua ka kushtuar ndihmes ndaj personave me aftesi te kufizuar. Te zgjedhurit ne...

LSI Lezhe 12 vjetori

Lsi në Lezhë ka zgjedhur që 12 vjetorin e themelimit si force politikë ta festojë me moshen e trete. Të pranishëm në alktivitetin e...

Deputeti Çela me te rinjte ne Jale

Ka startuar zyrtarisht akademia politike verore e lëvizjes rinore për Integrim në kampingun e Jalës. 1500 të rinjtë nga e gjithë Shqipëria, mes të...

Te rinjte e LRI nisen drejt Jales

Rreth 70 të rinj e të reja të lëvizjes socialiste për Integrim nga qarku i Shkodres me mbështetjen e deputetit Agron Çela, janë nisur...

Te majtet dhe te djathtet perplasen ne Lezhe

Të majte dhe të djathtë në Keshillin Bashkiak të Lezhës, kanë lëshuar akuza të ndërsjellta mbi administratën e qarkut, prefekturës dhe bashkisë. Sipas Agustin...

Nikoll Marku kryetar i PD Velipoje

Të ngjan me ditën e provimit të maturës shtetërore, por në fakt nuk ka lidhje me të. Ky është momenti përpara nisjes së proçesit...

Artikujt e fundit