Thursday, March 22, 2018

Berisha e nis fjalën: Të dashur kumbarë kanabistë që jeni ulur...

Në Kuvend replikon Berisha me Ramën. Berisha akuzon Ramën se fshihet pas trafikut të drogës. Sali Berisha: "Të dashur kumbarë kanabistë që jeni ulur pas meje......

Deklarata jashtë Kuvendit – Parashikimi i Berishës: Kështu si e ka...

E ndërsa debati për reformën zgjedhore në Kuvend duket se u bllokua ende pa nisur, ish-kryeministri Sali Berisha thotë se mazhoranca ka frikë nga...

Fatmir Xhafaj kerkon zevendesimin e Haki Çako, por Edi Rama…

Ministri i Punëve të Brendshme, Fatmir Xhafaj i ka propozuar Kryeministrit Edi Rama emrin e drejtorit të ri të Policisë së Shtetit, që duhet...

Deklarata per ambasadoret,Vasili: Krimi ne krye te qeverise largon dhe përze...

Kreu i Grupit Parlamentar, Petrit Vasili ka komentuar deklaratën e kryeministrit Edi Rama sot me ambasadorët për të tërhequr sa më shumë investitorë të...

Mësuesja me kancer i ankohet Ramës: Mungon herceptina, Drejtori s’më takon;...

Në takimin me qytetarë të Mirditës, kryeministri Edi Rama u përball me ankesën për mungesën e ilaçeve në sherbimin e  Onkologjikut në QSUT. Mësuesja e...

Premtoi t’i realizonte dëshirat, ja çfarë shkruan sot “babagjyshi” Rama për...

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një foto të Leos, 9-vjeçarit të lindur me një defekt në kocka, dhe që...

Ruçi kryeparlamentar, shpërthen Astrit Patozi: Ajo që ndodhi e turpshme, ja...

TIRANË- Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar sot për zgjedhjen e Gramoz Ruçit në krye të parlamentit me tre vota nga PD. Patozi e...

Rama takon homologun grek në Davos: Synohet hapja e negociatave të...

Ashtu siç ishte paralajmëruar, kryeministri Edi Rama është takuar në Davos me homologun grek, Aleksis Tsipras. Të pranishëm në këtë takim ishin edhe ministrat...

Buxheti për bujqësinë, Kryemadhi: Rama ka harruar fshatin, i përdor paratë...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ishte e pranishme në një takim me ekspertë ku u diskutua për buxhetin e bujqësisë.     Kryemadhi akuzoi...

Meta dekreton Ramën si kryeministër

Marrëdhëniet e tensionuara mes kryeministrit Edi Rama dhe presidentit Ilir Meta, të cilat shoqëruan fushatën e zgjedhjeve paralamentare të 25 qershorit, duket se kanë...

Artikujt e fundit