11 C
Shkodra
Friday, December 15, 2017

Bajza i jep mbeshtetjen Anton Kokaj

Kandidatët e partisë demokratike në qarkun e Shkodres kanë vijuar takimet elektorale në bashkinë e Malësisë së Madhe, ndërsa jane ndalur në një takim...

PD Shkoder me aleatet

  Nje dite para mitingut permbylles te fushates elektorale te Partise Demokratike ne qarkun Shkoder, kreu i deges lokale Ramiz Çobaj zhvilloi nje takim me...

Çela: Sulmet ndaj nesh, xhelozi

Vota për LSI-në në 25 qershor, është votë për të ardhmen e zhvilluar të Shkodres e Shqipërise. Me këtë mesazh ju drejtua banoreve të...

Dhunohen kryetarja e LSI Puke Sajmira Laci dhe ajo e LRI-se...

Dhunohen kryetarja e LSI Puke Sajmira Laci dhe ajo e LRI-se Romina Kuçi. Sipas raportimeve, ato kane qene duke u rikthyer nga Fushe - Kruja...

Basha me strukturat ne Shkoder

Shkodra po i frikëson të gjithë. Nuk kishte ndodhur më parë në gjithë këto vite që numri një i partisë demokratike të mbërrinte në...

Deputeti Çela yftar me grate dhe vajzat

Nё respekt dhe nderim tё muajit të madherueshëm të Ramazanit, deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Agron Çela ka shtruar një yftar per grate...

Meta: Edi Rama te ndale bandat e rilindjes

Ish -aleati në qeverisje me PS-në, Ilir Meta shpërthen në akuza të rënda ndaj policisë. Presidenti i zgjedhur thotë se segmente të policisë që kanë përgjegjësi...

Dhunohet eksponenti i LSI-se ne Lezhe

Ndersa data e zgjedhjeve afron, situata sa vjen dhe nxehet ne Lezhë. Në oret e vona të së premtes kryeplaku i fshatit Rraboshtë Gjovalin Gjini është...

Çela: LSI force e pare fale Shkodraneve

Vota për LSI-në dhe numrin një në 25 qershor, është votë për një të ardhme më të mirë për Shkodrën e Shqipërinë, duke i...

Anton Kokaj ne Vrake te M. Madhe

Me banorët e fshatit Vrakë ishte takimi i radhës i kandidatit të partisë demokratike për bashkinë Malësi e Madhe, Anton Kokaj. Votuesve pa përjashtim...
0FansLike
1,268SubscribersSubscribe

Artikujt e fundit