Sunday, January 26, 2020

RAMA E NIS MËNGJESIN ME NJË LAJM TË MREKULLUESHËM PËR SHQIPËRINË

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e ditës së sotme ka përshëndetur ndjekësit me një artikull të publikuar nga revista ”The Travel Women”, në të cilën...

Tarifa në Rrugën e Kombit/ Rama u kërkon ndjesë “live” kuksianëve:...

    TIRANE- Pasi deklaroi nga foltorja e Kuvendit se nuk do të vendoset tarifa në Rrugën e Kombit pa mundësuar një zgjidhje optimale për banorët e...

EKSKLUZIVE: Ne fundjave e gjithe qeveria ne Shkoder / Te premten...

Shkodra do te jete kryeqendra e zhvillimeve politike gjate kesaj fundjave. Tv1-Channel, ka mesuar se i gjithe kabineti qeveritar me ne krye Kryeministrin Edi...

Ish kandidati per kryetar shperthen ndaj PS Shkoder: Aty gjeta hajdut...

Keshilltari bashkiak Arbis Vjerdha, njeheresh ish kandidat per kryetar i Partise Socialiste ne Shkoder ka "shperthyer" ne akuza ndaj drejtuesve dhe strukturave te partise...

Sulmoi George Soros, gjigandi amerikan jehonë deklaratave të Metës: Zgjedhjet e...

Deklaratat e forta të presidentit Ilir Meta të bëra gjatë ditës së sotme, veçanërisht ato drejtuar miliarderit amerikan George Soros dhe figurave të tjera...

‘S’KEMI TANKE E AVIONË’, DEMIRAJ: KEMI 5 BATALIONE ME PUSHKË, RUSIA...

Nisur nga tensionet gjithnjë e në rrithje për luftë në botë, paneli i emisionit “Studio e Hapur” përbërë nga ish-ministri i Mbrojtjes Luan Hajdaraga,...

VIDEO/ Nuk hoqi syzet, Klinton injoron publikisht Ramën, përshëndet vetëm Metën

Bill Klinton ka shtrënguar duart me krerët e shtetit të Kosovës pas fjalimit të mbajtur sot në Prishtinë si dhe me Presidentin e Shqipërisë...

‘Videoja është e imja, por nuk ishte për vajzën’/ Zbardhet dëshmia...

Report Tv zbardh dëshminë e inspektorit të policisë që është arrestuar në Malësinë e Madhe me akuzën e ngacmimit seksual të një 15-vjeçareje. Inspektori i...

Kërcënimet elektorale, denoncimi i banorit në fshatin Paçram në Vau Dejës…

Mirash Thepi banor I fshatit Pacram në njësinë administrative Hajmel në Bashkinë Vau Dejës ka denoncuar kërcënimin që I është bërë nga Kryetari i...

E gjithe LSI-ja feston sebashku. Grupi parlamentar ne gezimin e Lefter...

Deputeti i LSI ne Shkoder, Agron Çela eshte bere pjese e nje gezimi familjar te kolegut Lefter Koka. Te pranishem, kane qene te gjithe...

Artikujt e fundit