17 C
Shkodra
Tuesday, October 24, 2017

Denoncimi i Berishës – ‘Rama harxhoi 1.4 mln dollarë për 132...

  Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon kryeministrin Rama për shpenzimeve marramendëse në fluturimet jashtë vendit. Në një postim në fb, ai thotë se Rama ka shpenzuar 1.4...

Deklarata e Paskal Milos – Gjermania s’duhet të lejojë që varka...

Gjermania nuk duhet të lejojë që varka e integrimit të plotë të Ballkanit Perëndimor në BE të marrë ujë, thotë në bisedë për DW...

Basha takim me të rinj nga Ballkani: Një brez mendjehapur e...

  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nëpërmjet një statusi në Facebook njoftoi praninë e tij ditën e sotme në akademinë e lidershipit të organizuar nga...

Berisha denoncon: Të sëmurët me kancer në mëshirë të fatit, në...

  Duke iu referuar qytetarit dixhital, ish- kryeministri Sali Berisha shkruan në ‘Facebook’ se të sëmurët me kancer janë në mëshirë të fatit, pasi në...

“Nëse do Berisha e shkarkon për 24 orë Bashën”, si i...

   Deklarata e bërë nga ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, një ditë më parë, se “Berisha nëse e shkarkon Lulzim Bashën për 24 orë...

Deputeti i LSI thirrje ambasadorëve Lu dhe Vlahutin: Mos heshtni per...

   Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka bërë një tjetër thirrje drejtuar krerëve të delegacioneve të BE dhe SHBA...

MONIKA KRYEMADHI NË PRRENJAS: SA MË SHUMË PRODHIM VENDAS TË KEMI,...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ishte sot në Bashkinë e Prrenjasit, ku mori sot pjesë në Panairin e Produkteve Bujqësore. Në fjalen e saj...

Fjala e plotë – Zëri që oshëtiu në Parlament: Nga Mirdita...

Fjala e plotë e Rigerta Lokut, gruas nga Mirdita e cila tronditi të gjithë duke sjellë zërin e vërtetë dhe të munguar në sallën...

Pas mesazhit të Donald Lu, reagon Basha: Ja ku i shpenzon...

 Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar menjëherë pas mesazhit që Ambasadori amerikan Donal Lu dha për të rinjtë në një takim me...

Deputeti i LSI-Shqiperia eshte nje vend i vogel dhe qeveria nuk...

  Deputeti i LSI, Shezai Rrokaj ka reaguar pas deklaratës së ambasadorit amerikan Donald Lu gjatë një takimi me nxënësit në Rrëshen, kur u shpreh...
0FansLike
1,100SubscribersSubscribe

Artikujt e fundit