Tuesday, September 18, 2018

Xhafaj shkon në Prokurori, takon kryeprokuroren, Arta Marku

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj po takohet me kryeprokuroren e përkohshme, Arta Marku. Takimi zgjati gati 20 minuta dhe u mbajt në Prokurorinë e Përgjithshme. Ndërkohë...

Të gjithë ankohen për Lu, Ambasadori: Basha publikisht ndërsa Rama privatisht

Teksa opozita jo rrallë herë e ka etiketuar si mbështetës të mazhorancës së majtë dhe kryeministrit Edi Rama, duket se Ambasadori Donald Lu ka...

Xhafaj shkon në Prokurori, takon kryeprokuroren, Arta Marku

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj po takohet me kryeprokuroren e përkohshme, Arta Marku. Takimi po mbahet në Prokurorinë e Përgjithshme.

Voltana Ademi i kërkoi ndërhyrje për familjet në mjerin, Rama i...

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me pamje të urës së lumit Buna në Shkodër, të rikonstruktuar. Përmes një video në...

Rezoluta e OKB, Meta: Votimi kundër SHBA, s’e kam menduar kurrë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sërish lidhur me votoi pro rezolutës së OKB që kundërshtonte vendimin e Donald Trump për shpalljen e...

Kryeprokurori i ri, Rama: Llalla ka lindur me këmishë, se kemi...

Kryeministri Edi Rama deklaroi se qeveria e tij nuk kishte ndërhyrë asnjëherë në punën e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla. Teksa u ndal tek zgjedhja e kryeprokurores...

Zbulohet çmimi, sa kushtonin atletet dhe bluza e kryeministrit Rama

Gjithmonë kryeministri Edi Rama ka ditur të “godasë” opinionin publik me detaje,të cilat në këndvështrim e parë duken të vogla por më pas kanë...

A u takua dje Berisha me Jozefina Topallin? Ja foto që...

Një fotografi e publikuar ditën e enjte nga zëdhënësja e ish-Kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli ka krijuar aludimet e para në media që flasin...

Doda: Të gjitha në duart e Ramës, ky është një moment...

Ish-deputetja Mesila Doda e ftuar në "360 Gradë" në Ora News, theksoi se të gjitha pushtetet po përqendrohen në duart e një njeriu dhe...

Qorri: Në Shqipëri, sindikatat janë ose tërësisht të shitura, ose tërësisht...

Pedagogu Arlind Qorri i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, duke folur për çështjen e naftëtarëve të Armos, theksoi se në Shqipëri, sindikata...

Artikujt e fundit