11 C
Shkodra
Saturday, November 25, 2017

FOTO / Hysaj del për shoping me Lamborghini, tifozët i bllokojnë...

Elseid Hysaj mendonte se e diela e tij do të ishte si të gjithë të tjerat. Relaks me familjen një ditë pas suksesit të...

Voltana Ademi falimenton klubin e futbollit “Vllaznia”, e nxjerr në ankand

Një nga klubet historikë të futbollit në Shqipëri ka falimentuar. “KF Vllaznia”, 9 herë kampione e Shqipërisë dhe 11 herë nënkampione, po lëviz prej...

Flet ish futbollisti Arbri: Askush nuk e do Vllaznine si Cungu...

Largimi qe po perflitet i trajnerit Armando Cungu nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga ish lojtari i Vllaznise Polizoi Arbri. Ai thote...

Gjici u ve nota trajnereve tek Kukesi. Cungu ? Njeri i...

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, u ka vënë nota trajenrëve që kanë qenë në drejtimin e skuadërs së tij në vite. Gjatë intervistës për...

Rrëfimi i pazakontë i Armando Cungut: Në Shkodër pati lojtarë që...

Armando Cungu, trajneri i Vllaznisë, mbrëmjen e djeshme, në një lidhje direkte me emisionin “Zona Gol” në “Supersport” foli gjerë e gjatë për largimin...

E konfirmojnë mediat italiane, talenti i Vllaznisë në janar drejt Serisë...

Një lajm i bujshëm nga Italia. Sipas “Calciomercato.it” portieri i talentuar i Vllaznisë, Alen Sherri do të transferohet në janar në një nga klubet...

Vllaznia privatizohet në janar? Jo, e gjitha është një farsë e...

Prej disa vitesh, tifozët shkodranë vijojnë t’i kërkojnë bashkisë së Shkodrës dhe kryebashkiakes Voltana Ademi që të heqin dorë nga klubi dhe Vllaznia të...

Cungu mesazh lamtumire: Pranova Vllaznine per te realizuar nje enderr...

Përshendetje miq! Ju baj me dije se me sot tërheq angazhimin tim te skuadra e Vllaznisë (do thosha e zemrës). Vendimin të largohem nga Vllaznia...

Shperthen ish futbollisti E.Hoti: “Me te marre vaji me pa ket...

Ish futbollisti i Vllaznise Erjon Hoti, nuk ka mundur te pajtohet me situaten aktuale te ekipit te tij te zemres dhe permes nje statusi...

CUNGU: PARAQITJE E SHEMTUAR ! KUR TU KUJTOHET LOJTAREVE PER TE...

Kuqeblute munden 1-0 edhe nga Kamza. Pas ndeshjes: "Ishte nje paraqitje e shemtuar, me e dobeta e ketij sezoni. Humbem 2 raste te pastra me...
0FansLike
1,201SubscribersSubscribe

Artikujt e fundit