Thursday, January 28, 2021

Sulmuesi Sidorenco bashkohet me ekipin e Vllaznisë në Ohër

Ekipi ka vijuar edhe ditën e djeshme procesin stërvitor duke zhvilluar seancën e rradhës në përgatitoren që është duke zhvilluar në Ohër. Ndërkohë, në...

Lugji në Tv1 Channel: Grima dhe Vllaznia një binom i pandarë,...

Ish-futbollisti i Vllaznise Fatmir Lugji i ftuar ne emisionin “Sport Show” te Tv1 Channel ka komentuar rikthimin e trajnerit Armir Grima ne krye te...

Presidenti Meta uron Celtic për fitoren në Ligën e Kampioneve

  Presidenti i Republikës Ilir Meta përmes një statusi në “Twitter” ka uruar ekipin e Celtic për fitoren që ka arritur në Ligën e Kampioneve. Meta...

Analisti Shkëmbi në Tv1 Channel: Vllaznia nuk e ka nisur mirë,...

Analisiti i futbollit Mhill Shkembi i ftuar ne emisionin “Sport Show” te Tv1 Channel ka komentuar paraqitjen e deritanishme te lojes se Vllaznise. Shkembi: Vllaznia...

Panuçi: Nëse lojtarët luajnë me zjarr, mposhtim këdo

Kombëtarja shqiptare nis fushatën eliminatore më 22 mars me sfidën e “Loro Boriçit” ku do të presë Turqinë. Trajneri i Kombëtares, italiani Kristian Panuçi,...

Artikujt e fundit