Wednesday, November 21, 2018

Prindërit e braktisën krijesën e tyre në maternitetin e Tiranë, 23...

Nga Anta Muçaku për newsbomb.al Një histori nga ato që të “shkundin” qenien dhe të bëjnë të mendosh gjatë për gjërat që kanë vërtet kuptim...

Emergjencat Civile raportojne situaten ne qarkun e Shkodres, mungese energjie ne...

Ne Ana Malit jane me prezence uji rreth 40 ha toke ( fusha Muriqanit), nga prroji i perbashket me Malin e Zi. Ne Rrethina mungon...

Gazetarja Silvi Kastrati për here të parë nënë e dy binjakëve…

  Moderatorja dhe gazetarja e televizionit Tv1 Channel, Silvi Kastrati është bërë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë paradreken e se premtes,...

LIVE TV1-CHANNEL

Inagurohet burgu i Reçit (data)

Te shtunen me date 09.12.2017 ne oren 10:30 ministrja Gjonaj dhe zv.kryeministrja nisen nga Shkodra per ne burgun e Reçit. I pranishem do jete...

Habit partizani: Kam vrarë me dorën time 300 gjermanë, mes tyre...

Veteranë të luftës nacional-çlirimtare në Shkodër ashtu si çdo 29 Nëntor kanë kryer homazhe pranë varrezave të dëshmorëve, por mes tyre më entuziasti ka...

Bëri zhurmë të madhe pas fjalimit në Kuvend, Rigerta: Situata në...

Ajo mund të konsiderohet një nga personazhet e vitit që bënë bujë në media, por edhe u kthye në një frymëzim për mijëra të...

Kush është sheiku i deputetëve të rinj, njihuni me pasurinë e...

  Ata janë bërë për herë të parë anëtarë të Parlamentit Shqiptar, duke marrë mandatin e deputetit në zgjedhjet e 25 qershorit 2017, si pjesë...

Grabitja e argjendarisë në Shkodër, dyshohet të jetë përdorur makina për...

Pas njoftimit per grabitjen e argjendarise tek "Dollari" policia shkoi menjëherë në vendin e ngjarjes duke gjetur aty pranë një automjet tip Wolksvagen, pa...

“BMW”-ja bën copë makinat e parkuara, dëshmitarët: E drejtonte një i...

 Një aksident pa pasoja në njerëz por me dëme të konsiderueshme ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Gramsh. Sipas dëshmitarëve,...

Artikujt e fundit