Sunday, July 22, 2018

Emergjencat Civile raportojne situaten ne qarkun e Shkodres, mungese energjie ne...

Ne Ana Malit jane me prezence uji rreth 40 ha toke ( fusha Muriqanit), nga prroji i perbashket me Malin e Zi. Ne Rrethina mungon...

Gazetarja Silvi Kastrati për here të parë nënë e dy binjakëve…

  Moderatorja dhe gazetarja e televizionit Tv1 Channel, Silvi Kastrati është bërë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë paradreken e se premtes,...

Habit partizani: Kam vrarë me dorën time 300 gjermanë, mes tyre...

Veteranë të luftës nacional-çlirimtare në Shkodër ashtu si çdo 29 Nëntor kanë kryer homazhe pranë varrezave të dëshmorëve, por mes tyre më entuziasti ka...

Bëri zhurmë të madhe pas fjalimit në Kuvend, Rigerta: Situata në...

Ajo mund të konsiderohet një nga personazhet e vitit që bënë bujë në media, por edhe u kthye në një frymëzim për mijëra të...

LIVE TV1-CHANNEL

Inagurohet burgu i Reçit (data)

Te shtunen me date 09.12.2017 ne oren 10:30 ministrja Gjonaj dhe zv.kryeministrja nisen nga Shkodra per ne burgun e Reçit. I pranishem do jete...

Kush është sheiku i deputetëve të rinj, njihuni me pasurinë e...

  Ata janë bërë për herë të parë anëtarë të Parlamentit Shqiptar, duke marrë mandatin e deputetit në zgjedhjet e 25 qershorit 2017, si pjesë...

Grabitja e argjendarisë në Shkodër, dyshohet të jetë përdorur makina për...

Pas njoftimit per grabitjen e argjendarise tek "Dollari" policia shkoi menjëherë në vendin e ngjarjes duke gjetur aty pranë një automjet tip Wolksvagen, pa...

“BMW”-ja bën copë makinat e parkuara, dëshmitarët: E drejtonte një i...

 Një aksident pa pasoja në njerëz por me dëme të konsiderueshme ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Gramsh. Sipas dëshmitarëve,...

Shkelzen Berisha i drejtohet Rames:Per nje vize me shume qe heq,mesnata...

Tashmë është bërë zakon rubrika e “mirmëngjesit” e kryeministrit Rama. Mirëpo mbrëmë, pak pas mesnate në profilin e kryeministrit Rama është publikuar një artikull i...

Artikujt e fundit