Wednesday, April 17, 2024
HomeAktualitet17 VJEÇARJA NGA SHKODRA LË “PA” FJALË SUEDINË ME PERFORMANCAT E SAJ 

17 VJEÇARJA NGA SHKODRA LË “PA” FJALË SUEDINË ME PERFORMANCAT E SAJ 

-

Erika Bitanji 17 vjeçarja nga Shkodra duket se do të jetë një nga talentet e reja që do të sundojë tregun e huaj.

17 vjeçarja është konkurente në konkursin e muzikës “Idol 2017” në Suedi dhe ka bërë shumë përshtypje me zërin dhe performancat e jashtëzakonshme në netët “Live”.

Këtë herë Erika performoi këngën “Bang Bang” të Jessie J, duke lënë sërish pa fjalë jurinë.

Çdo natë që performon Erika mahnit dhe tregon se është një kandidatet pretendente për të fituar.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts