Tahiri perserit serisht shprehjen: “S’keni parë gjë akoma”

0
1103

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri e përsërit sërish shprehjen “S’keni parë gjë akoma” teksa del nga mbledhja e këshillit të Mandateve dhe Rregulloreve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here