Festat e Nentorit bashkojne LSI dhe PS ne Elbasan, Kryemadhi perkrah Qazim Sejdinit

0
865

Festat e 28-29 Nëntorit duket se kanë “thyer akujt” mes Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste në Elbasan. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është shfaqur paraditen e sotme përkrah kryetarit socialist të bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdini, në kuadër të festimeve për festën e Pavarësisë.

 

 

Në foto bashkë me ta, kanë qenë edhe deputetë të tjerë të PS dhe LSI.

Me rastin e 105-vjetorit të Pavarësisë, Prefekti e Elbasanit, Maksim Malaj ka përshëndetur të pranishmit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here