Sunday, December 10, 2023
HomeKronikaPolicia jep detaje zyrtare per plagosjen e elektricisteve

Policia jep detaje zyrtare per plagosjen e elektricisteve

-

Shkodër

Informacion Paraprak

Me date 30.11.2017 kanë shkuar në Urgjencën e Spitalit Rajonal Shkodër për mjekim 3 shtetas me plage të marra shkak i djegieve.

Nga informacionet paraprake mesohet se janë tre punonjës të KESH të cilet kanë qënë duke punuar tek Nenstacioni Elektrik në lagjen Skenderbeg.

Nga verifikimet rezultuan se janë shtetasit E. H. rreth 35 vjeç i cili ndodhet në gjendje të rëndë

Gjithashtu me djegie ne trup janë edhe shtetasit A. H. rreth 45 vjeç, dhe A. B. rreth 28 vjeç të cilët ndodhen jashtë rreziku për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts