Banorët në autostradë vënë me shpatulla pas muri ministrin: Kërkoni taksa dreqi e mori, ne desh u mbytëm

0
1535

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka shkuar në terren në autostradën Tiranë-Durrës për të parë nga afër situatën, ndërkohë që është vënë me ‘shpatulla pas muri’ nga banorët dhe pronarët e bizneseve të prekur nga përmbytjet.

Ai ka diskutuar me banorët, të cilët i janë ‘vënë’ para me pyetje dhe me pakënaqësi.
“Ju kërkoni taksa dreqi e mori, po tani ca do bëjmë ne”, tha banori.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here