20-26 Janar, dite te veshtira dimri

0
1742

Harrojini ditët me diell dhe temperaturat e larta në këto ditë janari, pasi javën e ardhshme pritet të mbërrijë dimri i vërtetë me reshje dëbore dhe temperatura të ulëta.

 

 

Sipas Meteoalb nga data 20 deri në datën 26 janar na presin ditë të vërteta dimri.
5bn
Reshjet e shiut do të nisin që mbrëmjen e sotme në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa reshjet e dëborës do jenë prezente në lartësitë 700 -800 m nga niveli i detit.

Fundjava e javës së ardhshme pritet të ketë shtim të reshjeve të dëborës të cilat nuk përjashtojnë as kryeqytetin.
26220031_1521577307929571_5561138450006724990_n

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here