Thursday, May 23, 2024
Home Politikë Basha: Edi Rama gënjen për të mbrojtur krimin e Taulant Ballës

Basha: Edi Rama gënjen për të mbrojtur krimin e Taulant Ballës

0
688

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha publikoi një video duke ballafaquar deklaratat e Edi Ramës mbrëmjen e shkuar si dhe ditën kur u publikua intervista me oficerin e Policisë së Fushë Krujës, Emiljano Nuhu.

“Edi Rama gënjen për të mbrojtur krimin e Taulant Ballës në policinë e Fushë Krujës“, shkruan Basha në videon shpjeguese.

Lulzim Basha@lulzimbasha_al

Edi Rama gënjen për të mbrojtur krimin e Taulant Ballës në policinë e Fushë Krujës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here