Monday, August 15, 2022
Home Lajme Reperi serb shfaqet me flamurin shqiptar në videoklipin e tij (VIDEO)

Reperi serb shfaqet me flamurin shqiptar në videoklipin e tij (VIDEO)

0
658

Reperi serb, Aleksandar Milosavljeviç ka bërë diçka të rrallë në videoklipin e këngës së re.

Në këngë e tij të re “Cani Sciolti” reperi shihet teksa këndon dhe prapa tij shihet një veturë e mb uluar me flamurin kuq e zi ndërsa në një tjetër veturë ai serb dhe flamuri zviceran.

Reperi i cili njihet me emrin ar tistik Aki Aki ka xh iruar klipin në Zvicër. Kënga në tekstin e saj flet për miqësinë ndërmjet serbëve dhe shqiptarëve.

Reperi është shumë i popullarizuar tek të rinjtë e Ticino me singlin e tij “Cani sciolti”, ndërsa kënga tashmë ka marr edhe një numër të madhë klikimesh në kanalin ‘Youtube.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here