Monday, June 21, 2021

Doli për peshkim dhe nuk u kthye më, gjëndet i mbytur 65 vjeçari në liqenin e Shkodrës…

615
0

Një peshkatar 65-vjeçar është mbytur në liqenin e Shkodrës.

Sipas të dhënave të familjarëve mësohet se viktima me iniciale S.S kishte dalë për të peshkuar dhe nuk ishte kthyer më.

Ata kishin denoncuar në policinë e Shkodrës zhdukjen e tij, i cili u gjet sot i pajetë.

LEAVE A REPLY