Liridon Latifi i është bashkuar klubit të Vllaznisë në Kategorinë Superiore. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi shkodran përmes një postimi në faqen zyrtare, ku bëri të ditur edhe disa detaje të kontratës.
NJFOTIMI I KLUBIT
ZYRTARE: LIRIDON LATIFI FIRMOS PËR VLLAZNINË
KF Vllaznia bën të ditur se pasditen e sotme ka arritur marrëveshjen me futbollistin Liridon Latifi. Me këtë futbollist është firmosur një kontratë dyvjeçare dhe shpresojmë që ai të tregojë vlerat e tij më të mira ashtu siç ka bërë edhe në skuadrat e tjera me të cilat ka luajtur më përpara.
Mirë se erdhe te Vllaznia Liridon!

LEAVE A REPLY