Shperthimi i bombules se gazit me 4 korrik ne Velipoje, nderron jete ne Itali dhe vajza e dyte e familjes Gjoka nga Lezha. Pavaresisht trajtimit mjekesor Klarisa Gjoka 15 vjece nuk mundi ti mbijetoje plageve te marra. Disa dite me pare gjeti vdekjen dhe motra e saj Daniela Gjoka 19-vjeçe.

Ne gjendje kritike edhe nena, kete te premte u zhvillua ceremonia mortore per 19 vjecaren

LEAVE A REPLY