22 korriku shenon diten boterore te trurit! Qellimi eshte funksionimi normal dhe parandalimi i semundjeve qe lidhen me sistemin nervor!

Pandemia po reflekton pasojat tashme! Çdo dite prane qendres se shendetit mendor per veriun paraqiten rreth 30 raste ku 1-2 prej tyre jane raste te reja.

Preçi apelon per kujdes dhe mbeshtetje nga familja dhe shoqeria ndaj ketyre personave! Ndersa vemendje duhet ti kushtohet edhe mjekimit pasi ne jo pak raste kane qene fatale per te semuret. /TV1-CHANNEL/

LEAVE A REPLY