Saturday, December 4, 2021
HomesocialeKthjellime dhe vranësira të shpeshta, ja si do të jetë moti sot

Kthjellime dhe vranësira të shpeshta, ja si do të jetë moti sot

-

Sipas MeteoAlb, vendi ynë do të jetë me kthjellime dhe vranësira të shpeshta, ku pritet që vranësirat të shtohen përkohshme, duke sjellë reshje në të gjithë Shqipërinë.

Reshjet do të jenë kryesisht me intensitet të ulët dhe afatshkurtra. Kjo situata e motit do të mbetet gjatë pjesës më të madhe të ditës.

Temperaturat e ajrit do të mbeten kostante në mëngjes, por ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 4°C deri në 22°C.

Era do të fryjë mesatare deri e fortë me shpejtësi edhe mbi 45 km/h nga drejtimi jugor duke sjellë në Adriatik dhe Jon dallgëzim 4 ballë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,045FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts