Saturday, December 4, 2021
HomeKronikaMalësi e Madhe/ Makina merr flake ne ecje, shpeton 25 vjecari...

Malësi e Madhe/ Makina merr flake ne ecje, shpeton 25 vjecari…

-

 

 

Malësi e Madhe/Informacion paraprak

Rreth orës 15:00, në rrugën Koplik i Sipërm-Dragovoi, mjeti tip “Audi” me drejtues shtetasin K. J., 25 vjeç banues në Lezhë, ka marrë flakë, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike.
Drejtuesi i mjetit ka dalë nga makina dhe nuk ka pësuar dëmtime, ndërsa mjeti është djegur plotësisht si pasojë e përhapjes së flakëve.

Paraprakisht dyshohet se shkaku ka qenë një shkëndijë elektrike në baterinë e mjetit.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,045FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts