Wednesday, January 19, 2022
HomeKronikaDetaje nga ngjarja në Tiranë, konflikti nisi mes 2 grupe të rinjsh

Detaje nga ngjarja në Tiranë, konflikti nisi mes 2 grupe të rinjsh

-

 

Dy grupe të rinjsh janë përplasur me njëri tjetrin në zonën e ‘Don Boskos’ në Tiranë dhe më pas janë përdorur edhe armët.

Deri më tani policia njofton se ngjarja ka ndodhur në një lokal në kompleksin e pallateve ‘Fiore Di Bosko’.

Burime paraprake thonë se një person dyshohet të ketë mbetur i vrarë, ndërsa tre të tjerë të plagosur.

Ende nuk janë mësuar rrethanat e krimit të rëndë.

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,124FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts