Sunday, September 25, 2022
HomePolitikëPërjashtimi nga PD, Berisha reagon për herë të parë: Si të ngrihen...

Përjashtimi nga PD, Berisha reagon për herë të parë: Si të ngrihen të vdekurit dhe të thonë këta nuk janë gjallë

-

Sali Berisha është përjashtuar nga Partia Demokratike, ky është vendimi që mori Lulzim Basha në mbledhjen e Kryesisë, mbrëmjen e së hënës.

Vetë ish-kryeministri thotë se ky vendim është njësoj si të ngrihen të vdekurit dhe të thonë se këta të tjerët nuk janë gjallë, pasi theksoi se Basha është i shkarkuar nga çdo pozitë përveç atij të deputetit.

”Tani në rrafshin politik kjo është njëlloj sikur të ngrihen të vdekurit politikë dhje të thonë se këta të tjerë nuk janë gjallë. Ai është një person i shkarkuar nga të gjitha detyrave veçse deputet”.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,501FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts