Monday, December 5, 2022
HomePolitikëProtesta e 8 janarit, Berisha dhe Noka nesër në Prokurori, pasnesër Basha...

Protesta e 8 janarit, Berisha dhe Noka nesër në Prokurori, pasnesër Basha e Bardhi

-

Sali Berisha, do të duhet të paraqitet ditën e nesërme para Prokurorisë së Tiranës, pasi do të pyetet për protestën që ai mbajti në 8 janar në selinë blu.

Kurse këtë të premte do të thirren në prokurori edhe Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi. Ndërkohë sot Gjykata e Tiranës liroi të gjithë të arrestuarit e protestës së 8 janarit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,599FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts