Monday, December 5, 2022
HomeSportI ftuar në emisionin ‘’Sport Show’’ në Tv1 Channel futbollisti Mehdi Çoba

I ftuar në emisionin ‘’Sport Show’’ në Tv1 Channel futbollisti Mehdi Çoba

-

Fitorja e skuadres se Vllaznis ndaj Kuksit ishte kryefjala e emisionit ‘’Sport Show’’. Emocione te shumta dhuroi skuadra kuqeblu mbremjen e se henes ne stadiumin ‘’Loro Borici’’. Nje loje e forte dhe nje fitore me se e merituar per djemt shkodran. Per te folur per golin qe i dha fitoren ne ndeshjen me Kuksin dhe per situaten e Vllaznise ne teresi, I ftuar ne emisionin ‘’Sport Show’’ Mehdi Çoba.

Çoba: Goli ishte ne momentin e duhur dhe shpresoj shume qe te na japi vazhdimesi. Eshte nje kenaqesi e madhe dhe jam shume i lumtur qe ua shperbleva besimin qe paten tek une. Plori ka besim shume tek te rinjt, panvarsisht ndeshjeve qe jane delikate. Ne ato çaste me tha thjesht qendro para dhe prit golin, une ashtu bera dhe ashtu ndodhi.

Goli i dedikohet gjyshit tim, Ruzhdi Çoba. Ai eshte pika ime e dobet, cdo gje ja dedikoj ati sepse ai me ka mesuar. Ka qene mesues shume i mire per mua dhe une do te ndjek hapat e tij.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,599FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts