Friday, September 30, 2022
HomePolitikëRama: Rimbursim për naftë falas për rreth 5,000 fermerë të tjerë këtë...

Rama: Rimbursim për naftë falas për rreth 5,000 fermerë të tjerë këtë javë

-

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga korrja e grurit në fushat e vendit tonë.

Krahas pamjeve Rama shkruan se këtë javë do të jepet naftë falas për rreth 5 mijë fermerë.

Në vijim postimi i plotë i Ramës në Facebook: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me njoftimin se po vijojmë procesin e rimbursimit me kartat e naftës falas për mbi 5,000 fermerë të tjerë prej kësaj jave, ju uroj një ditë të mbarë🙏

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,508FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts