Wednesday, August 17, 2022
HomePolitikë“Shqipëria në rrezik”, Partia Demokratike zbulon sloganin e protestës, e shoqëron me...

“Shqipëria në rrezik”, Partia Demokratike zbulon sloganin e protestës, e shoqëron me thirrjen e fortë për qytetarët

-

Partia Demokratike dhe lideri i saj Sali Berisha kanë thirrur një protestë kombëtare që do të zhvillohet në Tiranë, më 7 korrik në orën 19:00.

E quajtur ndryshe nga ish-kryeministri si “Fronti i Shpëtimit Kombëtar” ku ka kërkuar që të bashkohen të gjitha forcat opozitare dhe shoqëria civile, protesta duket se ka tashmë edhe një slogan.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts