Monday, August 15, 2022
HomeKronikaTragjedia në Himarë/ “Mjaft arrogancës dhe papërgjegjshmërisë në Policinë e Shtetit!”, Meta...

Tragjedia në Himarë/ “Mjaft arrogancës dhe papërgjegjshmërisë në Policinë e Shtetit!”, Meta thirrje për reagim: Ndëshkim i menjëhershëm!

-

 

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, ka rreaguar në lidhje me ngjarjen erëndë mnë Himarë kur një 5-vjeçare është përplasur nga një gomone.

Me anë të një postimi në Facebook, ish-presidenti ka shprehur ngushëllime për familjen e vogëlushes dhe ka kërkuar hetim të menjëhershëm dhe ndëshkim për autorin.

Postimi:

lg.php.gif

Thellësisht i tronditur nga ngjarja tragjike në plazhin e Himarës, ku zyrtari i lartë i Policisë së Elbasanit A.T i mori sot jetën një vajze të mitur 7-vjeçare, e cila kishte ardhur me familjen për pushime në Shqipëri.

lg.php.gif

Duke ju shprehur ngushëllimet më të ndjera familjes dhe të afërmve për humbjen e vogëlushes së tyre të shtrenjtë, dënoj me forcën më të madhe situatën katastrofike të sigurisë publike në plazhe, në pikun e sezonit turistik, fatkeqësisht me pasoja kaq tragjike të përsëritura.

Hetim i menjëhershëm i thelluar dhe ndëshkim të ashpër për shkeljen e ligjit nga drejtuesit e Policisë së Shtetit!

lg.php.gif

Mjaft arrogancës dhe papërgjegjshmërisë në Policinë e Shtetit!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,432FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts