Wednesday, April 17, 2024
HomeUncategorizedNesër tubimi i pedagogëve, thirrja e Berishës: Të gjithë në protestë!

Nesër tubimi i pedagogëve, thirrja e Berishës: Të gjithë në protestë!

-

 

Teksa nesër është parashikuar që të mbahet një protestë nga ana e pedagogëve, të cilët kërkojnë rritjen e pagave, vjen një mesazh mbështetës nga ana e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Ky i fundit inkurajoi pedagogët që të vazhdojnë bojkotin e mësimit, ndërsa bën thirrje që të gjithë të marrin pjesë në protestë.

“Vazhdon, i pamposhtur, bojkoti dhe protesta kombëtare e universiteteve. Të gjithë në protestë! sb”, shkruan kryetari i PD-së, Berisha.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts