Wednesday, April 17, 2024
HomePolitikëBerisha: Kandidatët e opozitës për zgjedhjet vendore, prodhimi më i mirë politik...

Berisha: Kandidatët e opozitës për zgjedhjet vendore, prodhimi më i mirë politik që vendi ka njohur ndonjëherë

-

Kryetari i PD, Sali Berisha ka shpërndarë një mesazh të rëndësishëm për demokracinë dhe ndjekësit e tij në Tik-Tok.

Ai deklaron se primaret janë një ndryshim epokal dhe se kandidatët e opozitës për zgjedhjet vendore janë prodhimi më i mirë politik që vendi ka njohur ndonjëherë.

“Kandidatët e opozitës për zgjedhjet vendore, prodhimi më i mirë politik që vendi ka njohur ndonjëherë. Primaret, ndryshim epokal! Ato i japin fund kryetarokracisë, vendosin në piedestal votën e anëtarëve dhe simpatizantëve të Partisë Demokratike”, deklaron Berisha.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts