Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëKurora me lule dhe homazhe para dëshmorëve të atdheut, Meta nxjerr fotot...

Kurora me lule dhe homazhe para dëshmorëve të atdheut, Meta nxjerr fotot nga ceremonia në Varrezat e Dëshmorëve

-

 

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka publikuar një kolazh me foto nga homazhet në Varrezat e Dëshmorëve në kuadër të 29 Nëntorit, ditës së Çlirimit të Shqipërisë.

Meta së bashku me përfaqësues të tjetër të Partisë së Lirisë, është ulur me nderim para varrezave të Dëshmorëve.

“📷 Fotoalbum nga homazhet në Varrezat e Dëshmorëve në nder të 29 Nëntorit, Ditës së Çlirimit të Atdheut. 🇦🇱”, shkruan Meta.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts