Wednesday, February 1, 2023
HomePolitikëMë 6 dhjetor liderët e Europës vijnë në Tiranë, pushim zyrtar për...

Më 6 dhjetor liderët e Europës vijnë në Tiranë, pushim zyrtar për administratën e shkollat në kryeqytet

-

6 dhjetori do të jetë pushim zyrtar për kryeqytetin. Vendimi vjen pasi në Tiranë do të mbahet Samiti i BE-së me Ballkanin Perëndimor.

E marta do të jetë pushim për administratën dhe shkollat.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,690FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts