Sunday, February 25, 2024
HomeKronikaVetdorëzohet pas dy vitesh në kërkim Daniel Pepaj, i akuzuar për vrasjen...

Vetdorëzohet pas dy vitesh në kërkim Daniel Pepaj, i akuzuar për vrasjen e dy kushërirëve në Malësi të Madhe

-

LAJMI FUNDIT///

Vetdorezohet Daniel Pepaj nga Vrithi i akuzuar si autor i dy vrasjeve ndodhur me 3 Tetor te vitit 2020. Burime per ” Tv1- Channel ” bejne te ditur se Daniel Pepaj eshte vetedorezuar sot ne Komisariatin e Koplikut.

Pepaj akuzohet se është autor i vrasjes së dy kushërinjve Klement Pepaj dhe Vilson Çutaj, në Malësinë e Madhe për shkak të konfliktit për parcelat e mbjella me kanabis sativa.

Ngjarja u regjistrua në 2020 në pyjet e fshatit Vrith në Malësinë e Madhe.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts