Sunday, January 29, 2023
HomeKronikaKoplik - Hani i Hotit/ Aksidentohen 4 makina, dy persona mbesin te...

Koplik – Hani i Hotit/ Aksidentohen 4 makina, dy persona mbesin te plagosur…

-

 

Nje aksident i rende ka ndodhur pasditen e sotme në rrugen Koplik- Hani i Hotit, 4 makina janë përplasur me njëra tjetren. Nga aksidenti sipas infromacioneve paraprake 2 persona kane mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spitalin e Shkodres per te marre ndihmen mjeksore.

Te plagosurit janë nga Bajza, por ka dyshime të jetë edhe një shtetas nga Mali i Zi.Dëmet në automjete janë të mëdha.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts