Friday, March 24, 2023
HomePolitikëPakoja e Madhe, Rama: 6700 nëna kryefamiljare morën bonusin prej 20.000 lekësh

Pakoja e Madhe, Rama: 6700 nëna kryefamiljare morën bonusin prej 20.000 lekësh

-

 

Kryeministri Edi Rama bën të ditur se 6700 nëna kryefamiljare kanë marrë këto ditë bonusin nga Pakoja e Madhe, 20 mijë lekë. ”Të gjitha nënat kryefamiljare e morën këto ditë sipas premtimit edhe bonusin e Pakos së Madhe dhe urojmë ta kenë sa më të mbarë e me shëndet të plotë, vitin që sapo ka nisur”,-shkruan Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,748FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts