Sunday, January 29, 2023
HomeKronikaShmanget tragjedia në Lezhë, përroi merr përpara makinën me pesë persona, ja...

Shmanget tragjedia në Lezhë, përroi merr përpara makinën me pesë persona, ja detajet e para…

-

 

Një tragjedi është shmangur në fshatin Kaluer të njësisë administrative Ungrej në Lezhë, teksa një familje prej 5 anëtarësh kanë tentuar të kalojnë anën tjetër të përroit me makinë.

Niveli i përroit dhe rrjedha e fortë ka izoluar makinën,duke lënë të bllokuar pesë personat të cilët ishin në makinë.

Kanë qenë banorët e zonës, të cilët kanë bërë të mundur nxjerrjen e tyre nga mjeti duke u shpëtuar jetën.

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts