Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëRama mbledh sërish ministrat dhe drejtuesit e qarqeve, takimi më 25 janar

Rama mbledh sërish ministrat dhe drejtuesit e qarqeve, takimi më 25 janar

-

Këtë të mërkurë, datë 25 janar, kreu i Partisë Socialiste Edi Rama do të mbledhë drejtuesit politik të qarqeve.

Në fokus të kësaj mbledhje që do të organizohet në selinë rozë, pritet të jetë organizimi i strukturave vendore për zgjedhjet, si dhe diskutimi mbi përcaktimin e kandidatëve për zgjedhjet e 14 Majit.

PS nuk ka bërë asgjë publike. Ajo që dihet është që Erion Veliaj do të rikandidojë në Tiranë, Gledjan Llatja në Elbasan e ndërsa Dritan Leli nuk do të ketë një shans të dytë për të drejtuar Vlorën.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts