Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëPërfundon mbledhja e Këshillit të Sigurimit, ja çfarë u diskutua në Presidencë

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurimit, ja çfarë u diskutua në Presidencë

-

 

E thirrur nga Presidenti Bajram Begaj, ka përfunduar mbledhja e Këshillit të Sigurimit në Presidencë. Në hyrje të mbledhjes Presidenti tha se viti që lamë pas ishte një vit i vështirë dhe sfidues, ndërsa sulmi kibernetik nga Irani ka shkaktuar probleme në infrastrukturat dixhitale.

Begaj foli edhe për tensionet e krijuara pak javë më parë në veri të Kosovës, për të cilat tha se Shqipëria do të jetë në krah të Kosovës në ruajtjen e integritetit territorial të saj.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts