Thursday, March 23, 2023
HomeAktualitetMoti për këtë të dielë, temperatura në rënie

Moti për këtë të dielë, temperatura në rënie

-

Këtë të dielë, moti do të jetë me diell në perëndim si dhe vranësia mesatare në zonat malore. Temperaturat minimale do të luhaten nga -5 -6 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të jenë 3 -6°C në veri , 11-13°C në zonën e ulët dhe bregdet. Era do të jetë me drejtim Veri me shpejtësi 8-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 ballë në det të hapur.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,745FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts