Friday, March 24, 2023
HomeAktualitetPritet që të rinisë lundrimi i trageteve në portin e Durrësit

Pritet që të rinisë lundrimi i trageteve në portin e Durrësit

-

Në portin e Durrësit lundrimi i trageteve ka qenë i pezulluar deri më tani për shkak të motit të keq.

Ndërkohë me rënien e forcës së erës dhe dallgëzimit pritet të fillojë lundrimi normal sërish.

Trageti GMV niset sonte në orën 23:00, ndërsa nga Bari fillon lundrimi drejt Durrësit nga 3 tragete që ishin të bllokuar atje pas përkeqësimit të motit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,748FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts