Sunday, July 14, 2024
HomePolitikë“Ditë shqiptare në Tokio”, Rama publikon fotot: Një moment i bukur i...

“Ditë shqiptare në Tokio”, Rama publikon fotot: Një moment i bukur i vizitës

-

Kryeministri Edi Rama vijon vizitën zyrtare në Japoni. Mëngjesin e sotëm ai publikoi foto nga takimi me komunitetin shqiptar në Japoni, si edhe me përfaqësues të shtetit, sipërmarrjes, kulturës dhe sportit të këtij vendi mahnitës e mikpritës.

Albanian Day në Tokio ishte një moment i bukur i vizitës, me komunitetin shqiptar në Japoni, si edhe me përfaqësues të shtetit, sipërmarrjes, kulturës dhe sportit të këtij vendi mahnitës e mikpritës, me të cilin do t’i fuqizojmë më tej marrëdhëniet e mira që kemi” shkruan Rama, bashkëngjitur fotoalbumit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts