Saturday, June 3, 2023
HomePolitikëBorrell dhe Varhely vijnë në Tiranë, më 16 mars mblidhet Këshilli i...

Borrell dhe Varhely vijnë në Tiranë, më 16 mars mblidhet Këshilli i Stabilizim-Asociimit

-

 

Më 16 mars pritet të mbërrijë në Tiranë, përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian, Josep Borrell dhe komisioneri Evropian për fqinjësinë dhe Zgjerimin, Oliver Varhely.

 

Zyrtarët e BE do të mblidhen në Tiranë për Këshillin e Stabilizim-Asociimit që pritet të mbahet në vendin tonë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,796FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts