Friday, March 24, 2023
HomeKronikaShëngjin/ Makina përplas 7-vjeçaren, shoqërohet në polici shoferi

Shëngjin/ Makina përplas 7-vjeçaren, shoqërohet në polici shoferi

-

 

Një vajze 7-vjeçare, pjese e komunitetit afgan që po jeton në Shëngjin, ka mbetur e plagosur pasi u përplas ndërsa po kalonte rrugën pranë hotelit të saj.

Ajo është dërguar për ndihme mjekësore në spitalin e Lezhës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Aksidenti ndodhi në rrugën hyrëse të Shëngjinit dhe pas ngjarjes drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici dhe po merret ne pyetje ne lidhje me këtë aksident, ndërsa po heton edhe për shkaqet e tij.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,748FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts